STRONA GŁÓWNA BAZA NOCLEGOWA POLE NAMIOTOWE WYPOŻYCZALNIA ATRAKCJE GALERIA

KONTAKT

POLE NAMIOTOWE - BIEBRZAŃSKIE SAFARI - KEMPING

      Jeżeli jesteś zmęczony cywilizacją i szukasz kultowego miejsca na wypoczynek , takiego z kameralną atmosferą, cichego i spokojnego, otoczonego dziewiczą przyrodą i krystalicznie czystym powietrzem, z niewielkim zaludnieniem, takiego zagubionego gdzieś na końcu świata... To właśnie znalazłeś takie miejsce  - to Pole Namiotowe - Biebrzańskie Safari w Kopytkowe !!!

 
 

     Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest na tzw. „zielonych płucach Polski ” czyli na Podlasiu. W centralnej części tego regionu znajduje się rozległa Dolina Biebrzy i Bagna Biebrzańskie. W samym środku tych bagien pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem „Czerwone Bagno” jest mała wieś Kopytkowo i nasze gospodarstwo. Takie usytuowanie kwatery daje 100% gwarancję obcowania na co dzień z dziewiczą biebrzańską przyrodą, która nierzadko sama wchodzi na nasze podwórko. Takie położenie daje również 100% gwarancję na możliwość oddychania krystalicznie czystym Biebrzańskim powietrzem, ponieważ w promieniu dziesiątek kilometrów nie ma żadnego przemysłu. A gwarantem ciszy i spokoju w okolicy jest fakt że wieś Kopytkowo leży wewnątrz Biebrzańskiego Parku Narodowego i że jest to niewielka – urocza osada zagubiona gdzieś na końcu świata, którą zamieszkują na stałe zaledwie trzy rodziny. Od wielu lat w takich to właśnie okolicznościach przyrody i upojnego spokoju prowadzimy nasze rodzinne gospodarstwo agroturystyczne. Posiadamy niewielką, kilku miejscową bazą noclegową pod dachem, do tego kilka parceli na naszym uroczym przyzagrodowym polu namiotowym o nazwie  - Biebrzańskie Safari.

 

 

     Na końcu naszego rozległego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie – Biebrzańskie Safari. Niezwykłe - bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień. Na polu namiotowym mamy wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot. Parcele po obrysie obsadzone są drzewami i krzewami dające przyjemny cień w upalne letnie dni jak również zwiększają prywatność każdej parceli. Każde stanowisko zaopatrzone jest w przyłącze energetyczne wyposażone w dwa typy gniazdek. 

 

 

 

 

 
 
      By uatrakcyjnić naszym gościom pobyt w naszym gospodarstwie została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza składająca się z kilku tablic tematycznych opisujących przyrodę Doliny Biebrzy. Z myślą o gościach lubią podziwiać piękne krajobrazy została postawiona na polu namiotowym 11 metrowa wieża widokowa. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw nad Biebrzą który posiada na swoim terenie tej wielkości wieżę widokową z której można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie.

 

 
      Infrastruktura turystyczna na polu namiotowym składa się z zadaszonej wiaty turystycznej ze stołami i ławami jak również dużym kamiennym kominkiem, nieopodal wiaty jest przygotowane stanowisko do rozpalenia ogniska. Zaplecze sanitarne na polu namiotowym składa się z łazienki z oddzielnym prysznicem, oddzielne WC - dwie kabiny i kącik kuchenny/zmywak. Ciepła woda w łazience podgrzewana jest przez fabryczne kolektory słoneczne. Zimna woda nadaje się do picia bez przegotowania. Nasze pole namiotowe wyposażone jest w stanowisko serwisowe dla kamperów i przyczep kempingowych umożliwiające opróżnienie kaset WC, oraz zbiorników szarej wody z pojazdów turystycznych. Po opróżnieniu zbiorników można uzupełnić zbiornik z wodą użytkową lub pitną.

 

 

 

 CENNIK - PRZYZAGRODOWE POLE NAMIOTOWE

                                                                      pobyt 1 osoby na polu namiotowym – od 15 zł do 18zł/doba *
                                                                      namiot - od 8 zł do 30zł/doba *
                                                                      przyczepa kempingowa - od 10 zł do 30 zł *
                                                                                 samochód kempingowy - kamper - od 10 zł do 30 zł *
                                                                       ustawienie motocykla, samochód, busa - od 5 zł do 25 zł *
 
*  (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu, ilości osób zakwaterowanych, wielkości ustawionego obiektu noclegowego jak i innych dodatków czy usług wliczonych w cenę np: przyłącze prądowe … itd. )
 
    Dokładna kalkulacja konkretnego pobytu na polu namiotowym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 48h - do dokładnej kalkulacji proszę podać : datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj i wielkość obiektu noclegowego, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać.
 
Opłaty w Biebrzańskim Parku Narodowym tu wykupisz bilety do Parku – kliknij poniższy link      https://biebrza.eparki.pl/
 
     Wszystkie pytania związane z pobytem w gospodarstwie agroturystycznym które państwa nurtują proszę kierować pod numer telefonu
600 273 051 lub 789 333 966