STRONA GŁÓWNA OFERTA NASZ SPRZĘT  O NAS   CENNIK GALERIA

    DOJAZD     REZERWACJA

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE - DWOREK  NA KOŃCU ŚWIATA

 
 
 
  
   OKOLICA
 
   Zapraszamy nad Biebrze na bezkresne Bagna Biebrzańskie i rozlewiska jednej z ostatnich w Europie nieujarzmionych rzek. Króluje tu przyroda, człowiek wciąż żyje zgodnie z jej rytmem, a współczesność przeplata się z bogatą tradycją i historią. Nasze gospodarstwo agroturystyczne Dworek na Końcu Świata znajduje się w samym sercu Biebrzańskich Bagien pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem "Czerwone Bagno" w miejscowości Kopytkowo, takie położenie stwarza idealne miejsce do wypoczynku w harmonii z przyrodą. Bogactwo roślin i zwierząt niespotykane w innych częściach Polski, czyste powietrze i panujący tu spokój zachwyciły już niejednego turystę. Znaczne odległości od siedzib ludzkich i niedostępność terenu sprawiają, że łatwo można spotkać tu łosia, dzika, bobra a nawet wilka i ogromną ilość przeróżnego ptactwa. Okoliczne lasy pełne są grzybów, jagód i malin. A czyste wody tutejszych rzek i kanałów oraz obfitość żyjących w nich ryb stanowią istny raj dla wędkarzy. Kilkadziesiąt kilometrów szlaków pieszych i rowerowych wytyczonych w rezerwacie "Czerwone Bagno" i wzdłuż rzeki Biebrzy pozwala na swobodne poruszanie się po terenie i zwiedzanie najatrakcyjniejszych przyrodniczo miejsc. Miłośnicy turystyki wodnej mają do dyspozycji rzekę : Biebrzę, Nettę, Brzozówkę i Kanał Augustowski. Podczas spływu tymi rzekami istnieje duża szansa spotkania, a nawet sfotografowania żyjących tam zwierząt. Jednym słowem jest to raj dla miłośników przyrody, fotografów, wędkarzy i ludzi ceniących ciszę i spokój. Wszystkich, którzy chcieliby bliżej poznać Biebrzański Park Narodowy zapraszamy do skorzystania z usług naszego gospodarstwa agroturystycznego. Więcej zdjęć z okolic naszego gospodarstwa jak i z całej Biebrzy znajdują się TUTAJ
 

 

 

  
   OFERTA

Właścicielami gospodarstwa agroturystycznego "Dworek na Końcu Świata" jest sympatyczne małżeństwo Krystyna i Adam Raczkowscy. Nasze gospodarstwo położone jest w samym środku Biebrzańskiego Parku Narodowego w niewielkiej wsi Kopytkowo, na stałe mieszkają tu trzy rodziny. Dworek zajmuje obszar 1ha, ten teren w całości udostępniony jest dla naszych gości.

Dworek na Końcu Świata od frontu - brama wjazdowa.

W naszym gospodarstwie maja państwo do dyspozycji -  trzy pokoje gościnne z małą izbą i aneksem kuchennym.

 

Innym ciekawym miejscem zakwaterowania w naszym gospodarstwie jest "Chatka Hanki" mogąca pomieścić do 5 osób. Jest to niewielki domek o wymiarach zew ok 6x4m. Mimo niewielkich rozmiarów jest wygodny i przytulny.

Chatka Hanki posiada salonik z aneksem kuchennym i łazienką. Na poddaszu jest...

... sypialnia, są wydzielone dwa pomieszczenia gdzie ustawione są dwa łóżka dwuosobowe i jedno jednoosobowe.
Kolejnym przytulnym miejscem zakwaterowania jest  "Samotnia ". Jest to odrębny mały drewniany domek o nazwie " Szopa Biebrzańska " w którym znajduje sie pomieszczenie noclegowe o nazwie " Samotnia ". Domek posiada zadaszony taras ze stołem.

Samotnia może pomieścić trzy osoby, łóżko piętrowe i pojedyncze. Wszystko wykonane z drewna.

Na końcu naszego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje sie pole namiotowe wyposażone w wiatę turystyczną mieszczącą 30 osób. Doskonałe miejsce do biwakowania dla ludzi ceniących bezpośredni kontakt z naturą. Nasze pole namiotowe przyjazne jest zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych turystów posiadających kampery, przyczepy kempingowe lub samochody terenowe.

 
 

Z myślą o wszystkich turystach odwiedzających Biebrzański Park Narodowy i nasze gospodarstwo agroturystyczne została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza. Ścieżka składa się z kilku tablic opisujących przyrodę Doliny Biebrzy, pomostu na torfowisku niskim i kilku innych elementów. Z myślą o miłośnikach przyrody i tych którzy lubią podziwiać piękne krajobrazy została wybudowana 11,5 metrowa wieża widokowa.

W naszej  "Szopie Biebrzańskiej " znajduje sie Punkt Informacji Biebrzańskiej z przytulnym kanciapkiem.

W Punkcie Informacji Biebrzańskiej do nabycia są: karty wstępu na szlaki BpPN, licencje wędkarskie, pozwolenia na spływy, mapy, przewodniki, pamiątki biebrzańskie, rękodzieło ludowe i inne pyszności.

 
 
A co do pyszności to gospodyni serwuje posiłki domowe i potrawy regionalne

 

Dysponujemy różnorodnym sprzętem pływającym takim jak; tratwy biebrzańskie 6osobowe, 4osobowe, 2osobowe i tratwy biesiadne duże i małe. Pozostałe sprzęty pływające to kajaki i canoe. Mamy również rowery górskie i turystyczne. Zapewniamy transport po terenie.

Na życzenie gości organizujemy ;

- spływy rzekami ; Biebrzą, Netto, Brzozówką, Jegrznią i Kanałem Augustowskim

- wyprawy na Bagna Biebrzańskie pod opieką licencjonowanego przewodnika    

- wyprawy samochodowe Doliną Biebrzy

-wieczorne biesiady przy ognisku

 

 

 Wszystkich zainteresowanych pobytem w naszym gospodarstwie zapraszamy do zapoznania się z programami... CZYTAJ WIĘCEJ

 

 
   PODSUMOWANIE
  
Wszystkie pytania związane z pobytem w gospodarstwie agroturystycznym lub z wypoczynkiem w Biebrzańskim Parku Narodowym które państwa nurtują proszę kierować pod numer telefonu 600 273 051 lub 789 333 966 do Rumcajsa
ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWA OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!