STRONA GŁÓWNA GOSPODARSTWO WYPOŻYCZALNIA  ATRAKCJE   CENNIK GALERIA

    DOJAZD     REZERWACJA

ATRAKCJE

 

      Zapraszamy nad Biebrze na bezkresne Bagna Biebrzańskie i rozlewiska jednej z ostatnich w Europie nieujarzmionych rzek. Króluje tu przyroda,  człowiek wciąż żyje zgodnie z jej rytmem, a współczesność przeplata się z bogatą tradycją i historią.  Największą atrakcją naszego gospodarstwa jest jego położenie pośród dziewiczej Biebrzańskiej przyrody, która w całości objęta jest ochroną przez Biebrzański Park Narodowy.

    By uatrakcyjnić pobyt gościom w naszym gospodarstwie została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza składająca się z kilku tablic tematycznych opisujących przyrodę Doliny Biebrzy i 11 metrową wieży widokowej z której goście zakwaterowani w gospodarstwie mogą podziwiać panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie.

     Po zapewnieniu naszym gościom odpowiedniej ilości ciszy i spokoju przychodzi czas na zapewnienie odpowiedniej ilość urozmaiconego  aktywnego wypoczynku  na łonie Biebrzańskiej przyrody - wyprawa przez bagno

i na wydmy w głębi rezerwatu " Czerwone Bagno"

lub wyprawa Doliną Biebrzy w poszukiwaniu migrujących stad ptaków.

Goście bardziej ambitni mogą spróbować wytropić główną atrakcje Biebrzańskich Bagien  - Łosia

 Dla miłośników aktywnego wypoczynku na wodzie proponujemy spływ tratwą biesiadną dużą

lub tratwą biesiadną małą wyposażoną w podwodne okienko. Obsługa tratwy jest dziecinnie prosta.

Dla miłośników większych prędkości proponujemy kajaki.

Miłośnicy wypoczynku na rowerze mają do dyspozycji wiele szlaków rowerowych wytyczonych w Biebrzańskim Parku Narodowy , łącznie ze szlakiem Green Velo.

 

 

 
 PODSUMOWANIE
Wszystkie pytania związane z pobytem w gospodarstwie agroturystycznym które państwa nurtują proszę kierować pod numer telefonu
600 273 051 lub 789 333 966 do Rumcajsa