STRONA GŁÓWNA OFERTA NASZ SPRZĘT  O NAS      CENNIK GALERIA

    DOJAZD     REZERWACJA

OFERTA  - WYPOCZYNEK - SPŁYWY - WYPRAWY - WYCIECZKI - SAFARI

 

DWOREK  NA  "KOŃCU ŚWIATA"
Gospodarstwo Agroturystyczne
 
     Gospodarstwo nasze położenie jest w samym środku Biebrzańskich Bagien, pomiędzy rzeką Biebrzą a rezerwatem “Czerwone Bagno”. Tak dogodne położenie stwarza idealne miejsce do wypoczynku w harmonii z przyrodą. Jest to również dogodna baza wypadowa do organizacji spływów i wycieczek do najciekawszych zakątków w Biebrzańskim Parku Narodowym. W naszym Dworku do dyspozycji gości są pokoje gościnne, wielka izba i mała izba z aneksem kuchenny. Do tego domek letniskowy "Chatka Hanki" . Gospodyni oferuje domowe posiłki, również potrawy regionalne. Z myślą o wszystkich turystach odwiedzających Biebrzański Park Narodowy i nasze gospodarstwo agroturystyczne została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza z wieżą widokową. Posiadamy pole namiotowe wyposażone w wiatę turystyczną mieszczącą 30 osób. Wszystkich miłośników dzikiej przyrody i przygody chcących bliżej poznać Biebrzański Park Narodowy zapraszamy do skorzystania z usług naszego gospodarstwa agroturystycznego. Więcej zdjęć i informacji na temat "Dworku na Końcu Świata" i okolic znajdą państwo TUTAJ
    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programami... CZYTAJ WIĘCEJ

SPŁYWY TRATWAMI BIEBRZAŃSKIMI I BIESIADNYMI

 
   Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na niepowtarzalną przygodę - spływ tratwami po Biebrzy. Tratwy Biebrzańskie są jedynym w swoim rodzaju środkiem transportu wodnego, są bardzo wygodne, pakowne i bezpieczne. Tratwy wyposażone są w stoły biesiadne, tarasy obserwacyjne i oddzielne pomieszczenia do spania, dzięki czemu załoga prawie w ogóle nie musi opuszczać pokładu tratwy, płynąc nawet kilka dni. Tratwy są dość powolne co wymusza na załodze dopasowanie swego nie rzadko szalonego tępa życia do zwolnienia i zrelaksowania się. Po kilku dniach spędzonych na tratwie poczujesz się jak nowo narodzony... Spływy tratwami odbywają się wyłącznie na Biebrzy od miejscowości Kamienna Stara do Goniądza. Dysponujemy różnymi modelami tratw jedno, dwu, cztero, sześcioosobowymi i tratwami biesiadnymi dużymi 12 osobowymi i małymi 4osobowymi. Zapewniamy pełną obsługę gości. Więcej informacji technicznych dotyczących spływów tratwami jak i samych tratw znajdą państwo TUTAJ
    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programami... CZYTAJ WIĘCEJ
SPŁYWY KAJAKOWE - CANOE
Biebrza i Kanał Augustowski   
 
 
   Serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych najpiękniejszym i najdzikszym szlakiem wodnym Podlasia - rzeką Biebrzą i jej dopływami : Nettą, Jegrznią lub Kanałem Augustowskim. Szlaki te są stosunkowo łatwe i z tego względu są dostępne dla każdego - zarówno dla wytrawnych wodniaków jak też i dla tych zielonych. W zależności od Państwa upodobań i doświadczenia w uprawianiu turystyki kajakowej proponujemy siedem  wariantów spływów o zróżnicowanej długości, charakterze i stopniu trudności. Jeśli nie dysponują Państwo czasem na tygodniową lub chociażby weekendową wyprawę kajakową zapraszamy do wzięcia udziału w spływach kilkugodzinnych.  Wszystkich miłośników przyrody, fotografów i ornitologów zapraszamy na wczesnowiosenne i wiosenne spływy Biebrzą i jej rozlewiskami które w tym czasie są miejscem odpoczynku ogromnych stad migrujących ptaków. Obsługujemy grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby. Zapewniamy sprzęt - kajaki i canoe oraz obsługę transportową. Doradzamy i pomagamy we wszystkim. Kajaki to wspaniała forma wypoczynku dla każdego!
Więcej informacji technicznych dotyczących spływów kajakami jak i samych kajaków znajdą państwo TUTAJ
    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programami... CZYTAJ WIĘCEJ
 
BIEBRZAŃSKIE SAFARI
Wyprawy i wycieczki
 
 Biebrzańskie Safari jest dla osób szukających nietuzinkowych rozrywek na łonie natury. Miłe wrażenia z tych imprez pozostaną na długo w waszej pamięci. 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewodnickich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w terenie i mamy chęci podzielić się nimi z wami. Zapraszamy na wycieczki lub wyprawy w teren pojedyncze osoby jak i grupy zorganizowane. Dla osób niezmotoryzowanych zapewniamy transport po terenie.
    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programami... CZYTAJ WIĘCEJ
 
ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWA OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!