STRONA GŁÓWNA OFERTA NASZ SPRZĘT  O NAS      CENNIK GALERIA

    DOJAZD     REZERWACJA

OFERTA  - WYPOCZYNEK - SPŁYWY - WYPRAWY - WYCIECZKI - SAFARI

 

DWOREK  NA  "KOŃCU ŚWIATA"
Gospodarstwo Agroturystyczne
 
     Gospodarstwo nasze położenie jest w samym środku Biebrzańskich Bagien, pomiędzy rzeką Biebrzą a rezerwatem “Czerwone Bagno” wewnątrz Biebrzańskiego Parku Narodowego. W dolinie Biebrzy na palcach jednej ręki można policzyć gospodarstwa agroturystyczne z tak rewelacyjnym położeniem które jest wewnątrz parku, 99,9% kwater nad Biebrzą leżą poza granicami BbPN . Tak dogodne położenie stwarza idealne miejsce do wypoczynku w harmonii z przyrodą. Jest to również dogodna baza wypadowa do organizacji spływów i wycieczek do najciekawszych zakątków w Biebrzańskim Parku Narodowym. W naszym gospodarstwie do dyspozycji gości jest różnorodna baza noclegowa taka jak : pokoje gościnne, Chatka Hanki, pokoik gościnny - Samotnia,  pole namiotowe wyposażone w wiatę turystyczną z dużym kamiennym kominkiem. Z myślą o wszystkich gościach korzystających z usług nasze gospodarstwo agroturystycznego została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza z wysoką wieżą widokową z której roztacza się niezwykły widok na bagna i żerujące łosie. Wszystkich miłośników dzikiej przyrody i przygody chcących bliżej poznać Biebrzański Park Narodowy zapraszamy do skorzystania z usług naszego gospodarstwa agroturystycznego. Więcej zdjęć i informacji na temat "Dworku na Końcu Świata" i okolic znajdą państwo TUTAJ

SPŁYWY TRATWAMI BIEBRZAŃSKIMI I BIESIADNYMI

 
   Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na niepowtarzalną przygodę - spływ tratwami po Biebrzy. Tratwy Biebrzańskie są jedynym w swoim rodzaju środkiem transportu wodnego, są bardzo wygodne, pakowne i bezpieczne. Tratwy wyposażone są w stoły biesiadne, tarasy obserwacyjne i oddzielne pomieszczenia do spania, dzięki czemu załoga prawie w ogóle nie musi opuszczać pokładu tratwy, płynąc nawet kilka dni. Tratwy są dość powolne co wymusza na załodze dopasowanie swego nie rzadko szalonego tępa życia do zwolnienia i zrelaksowania się. Po kilku dniach spędzonych na tratwie poczujesz się jak nowo narodzony... Spływy tratwami odbywają się wyłącznie na Biebrzy od miejscowości Kamienna Stara do Goniądza. Dysponujemy różnymi modelami tratw jedno, dwu, cztero, sześcioosobowymi i tratwami biesiadnymi dużymi 12 osobowymi i małymi 4osobowymi. Zapewniamy pełną obsługę gości. Więcej informacji technicznych dotyczących spływów tratwami jak i samych tratw znajdą państwo TUTAJ
SPŁYWY KAJAKOWE - CANOE
Biebrza i Kanał Augustowski   
 
 
   Serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych najpiękniejszym i najdzikszym szlakiem wodnym Podlasia - rzeką Biebrzą i jej dopływami : Nettą, Jegrznią lub Kanałem Augustowskim. Szlaki te są stosunkowo łatwe i z tego względu są dostępne dla każdego - zarówno dla wytrawnych wodniaków jak też i dla tych zielonych. W zależności od Państwa upodobań i doświadczenia w uprawianiu turystyki kajakowej proponujemy siedem  wariantów spływów o zróżnicowanej długości, charakterze i stopniu trudności. Jeśli nie dysponują Państwo czasem na tygodniową lub chociażby weekendową wyprawę kajakową zapraszamy do wzięcia udziału w spływach kilkugodzinnych.  Wszystkich miłośników przyrody, fotografów i ornitologów zapraszamy na wczesnowiosenne i wiosenne spływy Biebrzą i jej rozlewiskami które w tym czasie są miejscem odpoczynku ogromnych stad migrujących ptaków. Obsługujemy grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby. Zapewniamy sprzęt - kajaki i canoe oraz obsługę transportową. Doradzamy i pomagamy we wszystkim. Kajaki to wspaniała forma wypoczynku dla każdego!
Więcej informacji technicznych dotyczących spływów kajakami jak i samych kajaków znajdą państwo TUTAJ
 
BIEBRZAŃSKIE SAFARI
Wyprawy i wycieczki
 
 Biebrzańskie Safari jest dla osób szukających nietuzinkowych rozrywek na łonie natury. Miłe wrażenia z tych wypraw pozostaną na długo w waszej pamięci. 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewodnickich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w terenie i mamy chęci podzielić się nimi z wami. Zapraszamy na wyprawy w teren. 
    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z propozycją wypraw ...  WIĘCEJ
 
ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWA OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!