STRONA GŁÓWNA OFERTA NASZ SPRZĘT  O NAS   CENNIK GALERIA

    DOJAZD     REZERWACJA

O NAS   -  MEDIA O NAS

    

 

          O NAS - O FIRMIE

     Zajmujemy się turystyką od wielu lat.  Mamy doświadczenie, wiedze i chęci do pracy. Zawsze staramy się by nasi goście byli zadowoleni z naszych usług.
   Gospodarstwo agroturystyczne "Dworek na Końcu Świata " - siedziba naszej firmy jak i wypożyczalnia sprzętu wodnego znajduje się we wsi Kopytkowo, jest to samym środku Biebrzańskiego Parku Narodowego. Z racji takiego centralnego położenia nasza oferta wypoczynku aktywnego głównie dotyczy Doliny Biebrzy jak i samej rzeki Biebrzy i jej dopływów.
Opracowaliśmy szereg propozycji aktywnego wypoczynku na łonie natury, by dzięki nim mogli państwo bliżej poznać Dolinę Biebrzy i przyrodę Biebrzańskiego Parku Narodowego.
    Wszystkich miłośników dzikiej przyrody i przygody zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  Nie jesteśmy pośrednikami, posiadamy własną bazę noclegową jak i sprzęt pływający różnego typu, tratwy biesiadne duże, tratwy biesiadne małe, tratwy biebrzańskie 6osobowe, tratwy biebrzańskie 4osobowe. Dysponujemy również kajakami 2osobowymi i canoe 3osobowe. Wypożyczamy również sprzęt turystyczny. Cały czas dbamy by nasz sprzęt był 100% sprawny jak również ciągle go modernizujemy by sprostać oczekiwaniom naszych gości. Poniżej zamieściliśmy kilka przykładów relacji i opisów medialnych o naszej działalności.
                      z poważaniem Rumcajsy.

 
 
MEDIA O NAS
 
 
 
 

 

 
 
 

 
 
ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWA OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!